Ēkas tehniskais apraksts


Summer House ēku komplekss

Ēku kompleksa Summer House kopējā platība ir 3944m2. Komplekss sastāv no divām trīsstāvu ēkām - Jūras korpuss (izvietots gar Dzintaru prospektu) un - Meža korpuss (izvietots gar Drustu ielu pie paša priežu meža). Jūras korpusā pieejamas 26 telpas ar kopējo platību no 14,8m2 līdz 47,1m2, Meža korpusā - 27 telpas ar kopējo platību no 15,8m2 līdz 202,9m2.


Teritorija

Izbūvēta jauna autostāvvieta ar melno betona bruģakmeni 24 automašīnām. Viena daļa automašīnu stāvvietu atrodas Drustu ielā, otra pagalmā ar skatu uz mežu. Izveidoti piebraucamie ceļi un gājēju ietves no dažādas tonalitātes betona bruģakmens.
Blakus atrodas priežu mežs pie kura tiks izveidots nožogojums.
Teritorija apzaļumota (zāliens un apstādījumi).


Būves daļa

Veikta visa kompleksa renovācija. Ēku komplekss apvieno sevī kvalitāti un harmonisku vizuālo izskatu.
Kompleksa ēku pamati — stiegrota monolītā dzelzsbetona plātne zem katras ēkas. Būves konstrukcija izveidota no sarkana un dzeltena ķieģeļa.
Visas nesošas sienas no sarkana un dzeltena ķieģeļa. Sienas biezums dažās vietās sasniedz līdz pat 60cm. Ārsienas papildus nosiltinātas ar 150mm akmensvati, kas garantē papildus siltumizolāciju un nodrošina skaņas izolāciju, kā arī aizsargā pret mitrumu.
Fasāde no dekoratīvas apdares skandināviski atturīgā pelēkā tonī un papildināta ar melnas krāsas ventilējamo fasādi.
Starpstāvu pārseguma monolītas dzelzbetona plātnes biezums ap 35cm, kas dod izcilu skaņas izolāciju un nestspēju. Griestu augstums - 3 metri.
Katram korpusam atjaunots jumtas segums. Vienam korpusam tas ir skārds, bet otram - ruļļmateriāls bitumena mastikā.
Katram korpusam sava lietus ūdeņu novadīšanas sistēma. Meža korpusam iekšēja, bet Jūras - ārēja.
Ēkām nav pagraba stāva.


Patio

Dažām telpām, kuras atrodas pirmā stāvā ir priekšpagalms, kas pārklāts ar zāli. Patio platības diapazons no 3 līdz 52 m2 un visa tā platība paredzēta telpu īpašnieku izmantošanai.


Lodžijas

Meža korpusa telpām otrajā un trešajā stāvā ir plašas lodžijas 7m2. Telpām sākot no 50m2 ir gan lodžija 7m2 , gan neliels balkons 2m2. Visām lodžijām un balkoniem grīdas flīzētas ar marmoru un krāsotas metāla konstrukcijas margas ar tonētiem polikarbonāta elementiem.


Terases

Dažām pirmā stāva telpām pieejamas terases 12m2 platībā. Klāt pie terases nāk izbūvēta puķu dobe 3m2 platībā ar apstādījumiem.


Ieejas daļas

Alumīnija divviru durvis ar caurspīdīgu stiklojumu, ieeja aprīkota ar kodu un čipa sistēmu.

Kāpņu telpas

Jūras korpusā ir divas kāpņu telpas un katrai kāpņu telpai sava ieeja. Trepju markas ir metālmākslinieka roku darbs. Grīda pārklāta ar melnu epoksīdu.
Meža korpusā viena kāpņu telpa izveidota ar ļoti ekstravagantām koka margām un marmora grīdu.


Starpsienas

Starptelpu sienas – ķieģelis (sarkans, dzeltens). Starpsienu funkciju pilda sausā apmetuma lokšņu konstrukcija ar skaņas izolāciju.


Grīdas

Betona grīdas ~350mm biezumā, kas garantē izcilu skaņas izolāciju.


Logi

Korpusos izvēlēti PVC logi. Logu profili (Wital 7000 Prestige) apartamentu iekšpusē baltā krāsā, ārpusē antracīta pelēkā un baltā krāsā, lai nodrošinātu vienotu katra korpusa fasādes vizuālo izskatu. Logi nodrošina lielisku gaismas caurlaidību, vienlaikus saglabājot siltumu un nodrošinot skaņas izolāciju. Wital profiliem piemīt ievērojama aizsardzība pret saules staru iedarbību, temperatūras pārmaiņām un citiem ārējiem faktoriem.


Ūdensapgāde

Ēka pievienota ārējam ūdensapgādes tīklam.
Uzstādīts verificēts aukstā ūdens patēriņa skaitītājs. Katrā nekustāmajā īpašumā ir speciāli atvēlēta vieta gan auksta ūdens skaitītājam, gan karsta ūdens skaitītājam. Visi ūdensvadi no plastmasas ar nepieciešamo izolāciju.
Karstais ūdens tiek piegādāts no gāzes apkures katla, kas atrodas savā katlu māja ēkas iekšpagalmā. Ēkā ir nodrošināta karstā ūdens cirkulācija.


Kanalizācija

Centralizēta kanalizācijas sistēma, ēka pievienota ārējam pilsētas kanalizācijas tīklam.


Apkure

Uzstādīts gāzes apkures katls, kas nodrošina ēkas siltumapgādi. Izbūvētā sistēma ļauj uzskaitīt katra nekustāma īpašuma siltuma patēriņu. Katram nekustāma īpašuma īpašniekam ir iespēja uzstādīt digitāla siltuma uzskaites sistēmu ar kuras palīdzību ēkas apsaimniekotājs var automātiski nolasīt skaitītāja rādījumus. Visās telpās uzstādīti radiatori ar iespēju pievienot termoregulatorus.


Elektroapgāde

Katrā nekustāmajā īpašumā pieejami 20A. Katram klientam ir iespēja noslēgt elektroapgādes līgumu ar jebkuru elektroenerģijas piegādātāju.
Katram apartamentam būs savs elektroenerģijas patēriņa skaitītājs, kas atradīsies sadales skapī.


Telekomunikācijas

Katrs korpuss nodrošināts ar telekomunikāciju kompāniju Lattelecom/Tet sniegtajiem pakalpojumiem (optiskais kabelis: internets, telefons, TV).


Ventilācija

Īpaša uzmanība pievērsta augstas kvalitātes gaisa apmaiņai iekštelpās. Ventilācija centralizēta ar izvadu katrā nekustamā īpašuma sanitārajā mezglā un virtuvē. Vienkārša, bet efektīva konstrukcija nodrošina tīra, filtrēta gaisa ieplūdi telpās, kā arī novērš putekļu un citu gaisa piesārņojuma nokļūšanu telpās.


Apgaismojums

Kustību reaģējoša sensoru apgaismojuma sistēma, kas nodrošina elektroenerģijas taupīšanu.

Sazinieties ar mums

Rakstiet mums


Jūsu ziņojums ir nosūtīts