Moderns dizains

Skandināviski neitrāli, mūsdienīgi risinājumi, pievilcīgi plānojumi.


Ēku interjers un izkārtojums projektā balstās uz mūsdienīga dzīvesveida funkcionālajiem aspektiem — dabīgi elementi apvienojumā ar augstas kvalitātes apdares materiāliem, kas rada unikālu komforta un mājīguma atmosfēru.


Projekta renovācijas laikā tika saglabātas tās daļas, kas projektam piešķir savu īpašo šarmu – marmora kāpnes gaišos toņos, romantiski balkoni, kuros nesteidzīgi baudīt Jūrmalas svaigo gaisu, plašas starpstāvu kāpnes ar metālmākslinieka veidotām margām, kas ir roku darbs.


Projektā iespējams iegādāties kompaktas un pārdomātas telpas ar dažāda līmeņa apdari.


Klients var iegādāties telpas ar pelēko apdari un veidot interjeru pēc saviem ieskatiem.


Tāpat piedāvājam izmanotot mūsu talantigo interjera dizaineru pakalpojumus, tie piemeklēs labākos risinājumus telpu iekārtojumā, dizainā un funcionalitātē. Interesanti risinājumi un negaidītas kombinācijas piešķirs vienkāršam stilam jaunu elpu.


Augstie griesti (3 m) ļauj telpās veidot interesantus risinājumus un piedod papildus plašumu.Telpas ir ergonomiski izplānotas un tajās nav lieku m2.


Projektā iespējams iegādāties mājokļus ar pabeigtu pilno apdari, mēbelēm un pilnu komplektāciju – nāc un dzīvo!


Mājokļos ar pilno apdari ir izveidoti funkcionāli risinājumi, lai maksimāli izmantotu telpu. Apadrē izmanti augstas kvalitātes apdares materiāli, kvalitatīva santehnika un iebūvētās mēbeles. Apdares materiāliem izvēlēti gaiši, mierīgi toņi, kas telpas padara vizuāli plašākas un tajās ir patīkami uzturēties.

Sazinieties ar mums

Rakstiet mums


Jūsu ziņojums ir nosūtīts