Atrašanās vieta

Jūrmala ir pilsēta, kurā atgūt mieru, rast iedvesmu un atzīties mīlestībā. Tā par šo skaisto, zaļo pilsētu saka paši Jūrmalnieki.

Jūrmala ir lielākā piejūras kūrortpilsēta Baltijas valstīs, ar senu kūrorta vēsturi. Pilsēta ir gara, tā atrodas starp divām ūdenstilpnēm – Rīgas jūras līci un Lielupi.Jūrmalas pilsēta lepojas ar saviem unikālajiem dabas resursiem.  Ārstnieciskie minerālūdeņi, kūdras dūņas, priežu meži, veselīgais piejūras klimats, kāpas un 32.8km gara, baltām kvarca smiltīm klāta pludmale. Pludmalēs plīvo “Zilais karogs”, kas ir kvalitātes, drošības un labiekārtotības zīme.Tā ir lieliska vieta atpūtai kopā ar visu ģimeni. Aktīvās atpūtas cienītāji var izpētīt apkārtni braucot ar velosipēdiem un nūjojot.


Jūrmalas kūrortārstniecības iestādēs un SPA centros plaši tiek piedāvātas dažādas skaistumkopšanas un ārstnieciskas procedūras. “Dzintaru koncertzāle”, Jūrmalas kultūras cetnrs piedāvā plašas iespējas baudīt pasaulslavenu mūziķu koncertus. Šeit notiek arī dažādu žanru mūzikas festivāli. Visu gadu Jūrmalā notiek plaša mēroga sporta pasākumi, kuros iespējams piedalīties kopā ar visu ģimeni. Jūrmala izceļas ar savu īpašo koka arhitektūru.Par iepirkšanos un izklaidi arī ir padomāts – veikali, kinoteātris, Jūrmalas mežaparks aktīvām izklaidēm mazajiem un lielajiem.Summer House atrodas vien dažu minūšu gājienā no Jūrmalas aktīvākās ielas – Jomas ielas, kas ir dzīva visu cauru gadu. Jūrmala ir skaista ne tikai vasarā, tai piemīt savs šarms arī ziemā. Dažādu virtuvju restorānos cauru gadu būsiet laipni gaidīts baudīt maltītes ikdienā un svētku reizēs.
Vairāk info visitjurmala.lv


Lidosta ir vien 15 minūšu braucienā un Vecrīga ir tikai 20 minūšu attālumā.


Summer House atrodas klusā, bet tajā pašā laikā ļoti centrālā vietā – Dzintaru prospektā 48. Šeit ir viss, lai izbaudītu dzīvi Jūrmalā - 100 soļu attālumā no projekta ir tīrā, balto smilšu klātā Dzintaru pludmale un 100 soļu attālumā uz otru pusi atrodas zaļais, smaržīgais, sakoptais priežu mežs mierīgām pastaigām svaigā gaisā.
Mūsu lielākā bagātība ir tīrā daba. Iespēja elpot svaigu gaisu, atpūsties pie Baltijas jūras un uzņemt spēkus ikdienai.


Atver logu un ieelpo jūras svaigo, sāļo gaisu vai neaizmirstamo priežu aromātu. Izvēloties nekustamo īpašumu Summer House ir iespēja izvēlēties sev tīkamo - skatu uz jūru vai skatu uz zaļo priežu mežu.
">Jūrmala sākotnēji ir tapusi kā prestižs aristokrātu dzīvojamais rajons – šeit satikās un dzīvoja Latvijas sabiedrības krējums.


Iebraucot Dzintaros gaisā var sajust aristokrātisko gaisotni, kas sajaucas ar svaigo, sāļo gaisu un priežu mežu zaļo svaigumu.


Iespējams katram no mums ir bijis sapnis par savu īpašumu Jūrmalā. Mūsu misija ir dot iespēju katram dzīvot un atpūsties Jūrmalā.


Pateicoties izdevīgiem plānojumiem un elastīgai cenu politikai Jūsu sapnis par nekustamo īpašumu Jūrmalā var kļūt par realitāti.


Sazinieties ar mums

Rakstiet mums


Jūsu ziņojums ir nosūtīts